105AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105AXZ050M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 105AXZ050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 105AXZ050M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 105AXZ050M
Tau Wae 105AXZ050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1186744 pcs Pepa Raraunga 105AXZ050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 5 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 198.944 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 198.944 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono Bypass, Decoupling