104MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPR250K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 104MPR250K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 104MPR250K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 104MPR250K
Tau Wae 104MPR250K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228014 pcs Pepa Raraunga 104MPR250K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Raupapa MPR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1572-1008
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.768 Ohms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.1µF