103PPB162KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103PPB162KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103PPB162KB
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: 103PPB162KB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103PPB162KB
Tau Wae 103PPB162KB Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105559 pcs Pepa Raraunga 103PPB162KB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 650V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm) Raupapa PPB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 10000pF
Nga tono Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Ngā Hua e hāngai ana
103PPA302KG
103PPA302KG
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 10% 3KVDC AXIAL
I roto i te taonga: 57346 pcs
Tikiake: 103PPA302KG.pdf
RFQ
103PPB162K
103PPB162K
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 10% 1.6KVDC RAD