102MWR152KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
102MWR152KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 102MWR152KB
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1000PF 1.5KVDC AXIAL
Ngā Rauemi: 102MWR152KB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 102MWR152KB
Tau Wae 102MWR152KB Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 1000PF 1.5KVDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85965 pcs Pepa Raraunga 102MWR152KB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.571" L (5.50mm x 14.50mm) Raupapa MWR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polyester, Metallized Axial Te kaha 1000pF