MEE75-12DA
IXYS CorporationIXYS Corporation
MEE75-12DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MEE75-12DA
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 1.2KV 75A TO240AA
Ngā Rauemi: MEE75-12DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MEE75-12DA
Tau Wae MEE75-12DA Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE MODULE 1.2KV 75A TO240AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4023 pcs Pepa Raraunga MEE75-12DA.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.17V @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-240AA Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 300ns
Packaging Bulk Paa / Case TO-240AA
Ētahi Ingoa MEE7512DA Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 75A Chassis Mount TO-240AA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2mA @ 1200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 75A