IXYA20N65C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYA20N65C3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXYA20N65C3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT
Ngā Rauemi: IXYA20N65C3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXYA20N65C3
Tau Wae IXYA20N65C3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 41344 pcs Pepa Raraunga IXYA20N65C3.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 400V, 20A, 20 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 19ns/80ns
Te Whakawhiti Energy 430µJ (on), 650µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263AA
Raupapa XPT™, GenX3™ Te Whakaora Whakaora (trr) 34ns
Mana - Max 230W Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Momo Input Standard
Momo IGBT - Puta Taui 30nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 650V 20A 230W Surface Mount TO-263AA I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 105A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 20A