IXTT30N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT30N60P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTT30N60P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 30A TO-268 D3
Ngā Rauemi: IXTT30N60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTT30N60P
Tau Wae IXTT30N60P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 30A TO-268 D3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10505 pcs Pepa Raraunga IXTT30N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 540W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5050pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 82nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 30A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount TO-268 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)