IXTT16N10D2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT16N10D2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTT16N10D2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 16A TO-268
Ngā Rauemi: IXTT16N10D2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTT16N10D2
Tau Wae IXTT16N10D2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 16A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9720 pcs Pepa Raraunga IXTT16N10D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 64 mOhm @ 8A, 0V
Whakaaetanga Mana (Max) 830W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5700pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 225nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga Depletion Mode
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 0V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 16A (Tc) 830W (Tc) Surface Mount TO-268 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)