IXTT10P50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT10P50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTT10P50
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 500V 10A TO-268
Ngā Rauemi: IXTT10P50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTT10P50
Tau Wae IXTT10P50 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 500V 10A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5487 pcs Pepa Raraunga IXTT10P50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4700pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 500V 10A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)