IXTR170P10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTR170P10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTR170P10P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 108A ISOPLUS247
Ngā Rauemi: IXTR170P10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTR170P10P
Tau Wae IXTR170P10P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 108A ISOPLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6878 pcs Pepa Raraunga IXTR170P10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS247™
Raupapa PolarP™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 85A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 312W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS247™ Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 12600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 240nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V