IXTP76N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP76N075T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP76N075T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 75V 76A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP76N075T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP76N075T
Tau Wae IXTP76N075T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 75V 76A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4974 pcs Pepa Raraunga IXTP76N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 50µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa TrenchMV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 176W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2580pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 57nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 75V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 75V 76A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 76A (Tc)