IXTP44N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP44N10T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP44N10T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 44A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP44N10T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP44N10T
Tau Wae IXTP44N10T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 44A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74947 pcs Pepa Raraunga IXTP44N10T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 25µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa TrenchMV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 22A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 130W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1262pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 44A (Tc) 130W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)