IXTP24N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP24N65X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP24N65X2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH
Ngā Rauemi: IXTP24N65X2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP24N65X2
Tau Wae IXTP24N65X2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 26615 pcs Pepa Raraunga IXTP24N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 12A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 390W (Tc) Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2060pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 36nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 24A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXTP220N075T
IXTP220N075T
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 75V 220A TO-220
I roto i te taonga: 4781 pcs
Tikiake: IXTP220N075T.pdf
RFQ
IXTP240N055T
IXTP240N055T
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 55V 240A TO-220