IXTP160N04T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP160N04T2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP160N04T2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 160A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP160N04T2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP160N04T2
Tau Wae IXTP160N04T2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 160A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33870 pcs Pepa Raraunga IXTP160N04T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa TrenchT2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 50A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 250W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4640pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 79nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 160A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)