IXTM40N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTM40N30
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua POWER MOSFET TO-3
Ngā Rauemi: IXTM40N30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTM40N30
Tau Wae IXTM40N30 Kaihanga IXYS Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5947 pcs Pepa Raraunga IXTM40N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-204AE
Raupapa GigaMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 88 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Paa / Case TO-204AE
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 220nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 40A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-204AE I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)