IXTK90P20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK90P20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTK90P20P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 200V 90A TO-264
Ngā Rauemi: IXTK90P20P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTK90P20P
Tau Wae IXTK90P20P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 200V 90A TO-264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7683 pcs Pepa Raraunga IXTK90P20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-264 (IXTK)
Raupapa PolarP™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 44 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 890W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-264-3, TO-264AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 12000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 205nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 200V 90A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)