IXTH68P20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH68P20T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH68P20T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 200V 68A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH68P20T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH68P20T
Tau Wae IXTH68P20T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 200V 68A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6929 pcs Pepa Raraunga IXTH68P20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa TrenchP™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 34A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 568W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 33400pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 380nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 200V 68A (Tc) 568W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 68A (Tc)