IXTH5N100A
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH5N100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH5N100A
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 5A TO247AD
Ngā Rauemi: IXTH5N100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH5N100A
Tau Wae IXTH5N100A Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 5A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9586 pcs Pepa Raraunga IXTH5N100A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 2 Ohm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 180W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa Q917004
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 130nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 5A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)