IXTH102N20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH102N20T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH102N20T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 102A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH102N20T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH102N20T
Tau Wae IXTH102N20T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 102A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17011 pcs Pepa Raraunga IXTH102N20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa TrenchHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 750W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 114nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 102A (Tc) 750W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 102A (Tc)