IXTA52P10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA52P10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTA52P10P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 52A TO-263
Ngā Rauemi: IXTA52P10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTA52P10P
Tau Wae IXTA52P10P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 52A TO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29369 pcs Pepa Raraunga IXTA52P10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (IXTA)
Raupapa PolarP™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2845pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 52A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)