IXTA2N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA2N100P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTA2N100P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 2A TO-263
Ngā Rauemi: IXTA2N100P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTA2N100P
Tau Wae IXTA2N100P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 2A TO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32935 pcs Pepa Raraunga IXTA2N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (IXTA)
Raupapa Polar™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.5 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 86W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 655pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 24.3nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 2A (Tc) 86W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)