IXSP24N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSP24N60B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXSP24N60B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 48A 150W TO220AB
Ngā Rauemi: IXSP24N60B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXSP24N60B
Tau Wae IXSP24N60B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 48A 150W TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5190 pcs Pepa Raraunga IXSP24N60B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 24A
Tauira Whakamātautau 480V, 24A, 33 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 50ns/150ns
Te Whakawhiti Energy 1.3mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Mana - Max 150W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 41nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 600V 48A 150W Through Hole TO-220AB
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 96A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 48A