IXSH45N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH45N100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXSH45N100
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 1000V 75A 300W TO247
Ngā Rauemi: IXSH45N100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXSH45N100
Tau Wae IXSH45N100 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 1000V 75A 300W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5469 pcs Pepa Raraunga IXSH45N100.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1000V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 45A
Tauira Whakamātautau 800V, 45A, 2.7 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 80ns/400ns
Te Whakawhiti Energy 15mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXSH)
Raupapa - Mana - Max 300W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 165nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 1000V 75A 300W Through Hole TO-247AD (IXSH)
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 180A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 75A