IXSH30N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH30N60C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXSH30N60C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 55A 200W TO247AD
Ngā Rauemi: IXSH30N60C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXSH30N60C
Tau Wae IXSH30N60C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 55A 200W TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5263 pcs Pepa Raraunga IXSH30N60C.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Tauira Whakamātautau 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 30ns/90ns
Te Whakawhiti Energy 700µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXSH)
Raupapa - Mana - Max 200W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 100nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 600V 55A 200W Through Hole TO-247AD (IXSH)
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 110A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 55A