IXKP35N60C5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXKP35N60C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXKP35N60C5
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 35A TO-220AB
Ngā Rauemi: IXKP35N60C5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXKP35N60C5
Tau Wae IXKP35N60C5 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 35A TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10720 pcs Pepa Raraunga IXKP35N60C5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1.2mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa CoolMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 18A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2800pF @ 100V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 35A (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)