IXGP30N60C3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP30N60C3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGP30N60C3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 60A 220W TO220AB
Ngā Rauemi: 1.IXGP30N60C3.pdf2.IXGP30N60C3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGP30N60C3
Tau Wae IXGP30N60C3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 60A 220W TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36012 pcs Pepa Raraunga 1.IXGP30N60C3.pdf2.IXGP30N60C3.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 300V, 20A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 16ns/42ns
Te Whakawhiti Energy 270µJ (on), 90µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa GenX3™ Mana - Max 220W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT PT Puta Taui 38nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 600V 60A 220W Through Hole TO-220AB I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 150A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 60A Tau Wae Tuakiri IXG*30N60
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXGP36N60A3
IXGP36N60A3
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: IGBT
I roto i te taonga: 29508 pcs
Tikiake: IXGP36N60A3.pdf
RFQ
IXGP30N60C3C1
IXGP30N60C3C1
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: IGBT 600V 60A 220W TO220