IXGP12N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP12N60C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGP12N60C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 24A 100W TO220
Ngā Rauemi: IXGP12N60C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGP12N60C
Tau Wae IXGP12N60C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 24A 100W TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga IXGP12N60C.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 12A
Tauira Whakamātautau 480V, 12A, 18 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 20ns/60ns
Te Whakawhiti Energy 90µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa HiPerFAST™ Mana - Max 100W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 32nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 24A 100W Through Hole TO-220AB
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 48A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 24A
Tau Wae Tuakiri IXG*12N60
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXGP12N120A3
IXGP12N120A3
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: IGBT 1200V 22A 100W TO220
I roto i te taonga: 40323 pcs
Tikiake: IXGP12N120A3.pdf
RFQ
IXGP16N60B2D1
IXGP16N60B2D1
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: IGBT 600V 40A 150W TO220
I roto i te taonga: 4120 pcs
Tikiake: IXGP16N60B2D1.pdf
RFQ
IXGP12N60CD1
IXGP12N60CD1
Whakaahuatanga: IGBT 600V 24A 100W TO220