IXGA24N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA24N60C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGA24N60C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 48A 150W TO263AA
Ngā Rauemi: IXGA24N60C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGA24N60C
Tau Wae IXGA24N60C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 48A 150W TO263AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4987 pcs Pepa Raraunga IXGA24N60C.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 24A
Tauira Whakamātautau 480V, 24A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 15ns/75ns
Te Whakawhiti Energy 240µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (IXGA)
Raupapa HiPerFAST™, Lightspeed™ Mana - Max 150W
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 55nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 48A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 96A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 48A