IXFX66N50Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX66N50Q2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFX66N50Q2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 66A PLUS247
Ngā Rauemi: IXFX66N50Q2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFX66N50Q2
Tau Wae IXFX66N50Q2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 66A PLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4768 pcs Pepa Raraunga IXFX66N50Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PLUS247™-3
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 735W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9125pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 66A (Tc) 735W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 66A (Tc)