IXFX40N90P
IXYSIXYS
IXFX40N90P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFX40N90P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH PLUS247
Ngā Rauemi: IXFX40N90P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFX40N90P
Tau Wae IXFX40N90P Kaihanga IXYS
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga IXFX40N90P.pdf
Putanga - Whakamātau 14000pF @ 25V Tuhinga o mua - Breakdown PLUS247™-3
Vgs (th) (Max) @ Id 230 mOhm @ 20A, 10V Vgs (Max) 10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Raupapa HiPerFET™, PolarP2™
RoHS Tūnga Tube Runa I (Max) @ Id, Vgs 40A (Tc)
Ko te poari TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga IXFX40N90P
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 230nC @ 10V Momo IGBT ±30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6.5V @ 1mA FET Pānga N-Channel
Whakaahua nui N-Channel 900V 40A (Tc) 960W (Tc) Through Hole PLUS247™-3 Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) -
Whakaahuatanga MOSFET N-CH PLUS247 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 900V
Ratonga Capacitance 960W (Tc)