IXFX32N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX32N100Q3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFX32N100Q3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247
Ngā Rauemi: IXFX32N100Q3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFX32N100Q3
Tau Wae IXFX32N100Q3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4809 pcs Pepa Raraunga IXFX32N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PLUS247™-3
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 320 mOhm @ 16A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1250W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9940pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V