IXFX26N90
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX26N90 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFX26N90
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 900V 26A PLUS 247
Ngā Rauemi: IXFX26N90.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFX26N90
Tau Wae IXFX26N90 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 900V 26A PLUS 247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5068 pcs Pepa Raraunga IXFX26N90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PLUS247™-3
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 13A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 560W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 10800pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 240nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 900V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 900V 26A (Tc) 560W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)