IXFX24N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX24N100Q3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFX24N100Q3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247
Ngā Rauemi: IXFX24N100Q3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFX24N100Q3
Tau Wae IXFX24N100Q3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5184 pcs Pepa Raraunga IXFX24N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PLUS247™-3
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 440 mOhm @ 12A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1000W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 24A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole PLUS247™-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFX24N100
IXFX24N100
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS 247