IXFT80N08
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT80N08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT80N08
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 80V 80A TO-268
Ngā Rauemi: IXFT80N08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT80N08
Tau Wae IXFT80N08 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 80V 80A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6109 pcs Pepa Raraunga IXFT80N08.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 40A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 80V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 80V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)