IXFT52N50P2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT52N50P2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT52N50P2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 52A TO268
Ngā Rauemi: IXFT52N50P2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT52N50P2
Tau Wae IXFT52N50P2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 52A TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14377 pcs Pepa Raraunga IXFT52N50P2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™, PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 26A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 960W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 113nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 52A (Tc) 960W (Tc) Surface Mount TO-268 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)