IXFT4N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT4N100Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT4N100Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 4A TO-268
Ngā Rauemi: IXFT4N100Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT4N100Q
Tau Wae IXFT4N100Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 4A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13242 pcs Pepa Raraunga IXFT4N100Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 3 Ohm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 150W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1050pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 4A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-268
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)