IXFT32N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT32N50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT32N50
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 32A TO-268
Ngā Rauemi: IXFT32N50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT32N50
Tau Wae IXFT32N50 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 32A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5264 pcs Pepa Raraunga IXFT32N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 360W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5700pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 32A (Tc) 360W (Tc) Surface Mount TO-268
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFT30N85XHV
IXFT30N85XHV
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 850V 30A TO268
I roto i te taonga: 11995 pcs
Tikiake: IXFT30N85XHV.pdf
RFQ
IXFT30N50Q
IXFT30N50Q
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 30A TO-268
I roto i te taonga: 5726 pcs
Tikiake: IXFT30N50Q.pdf
RFQ
IXFT32N50Q
IXFT32N50Q
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 32A TO-268