IXFT12N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT12N100Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT12N100Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 12A TO268
Ngā Rauemi: IXFT12N100Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT12N100Q
Tau Wae IXFT12N100Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 12A TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4737 pcs Pepa Raraunga IXFT12N100Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2900pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 12A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFT12N100F
IXFT12N100F
Kaihanga: IXYS RF
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1000V 12A TO268
I roto i te taonga: 10550 pcs
Tikiake: IXFT12N100F.pdf
RFQ
IXFT13N100
IXFT13N100
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1KV 12.5A TO-268
I roto i te taonga: 4979 pcs
Tikiake: IXFT13N100.pdf
RFQ
IXFT12N100
IXFT12N100
Kaihanga: IXYS Corporation