IXFR4N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR4N100Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFR4N100Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1KV 3.5A ISOPLUS247
Ngā Rauemi: IXFR4N100Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFR4N100Q
Tau Wae IXFR4N100Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1KV 3.5A ISOPLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5867 pcs Pepa Raraunga IXFR4N100Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS247™
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 3 Ohm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 80W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case ISOPLUS247™ Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1050pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 3.5A (Tc) 80W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.5A (Tc)