IXFR30N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR30N60P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFR30N60P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 15A ISOPLUS247
Ngā Rauemi: IXFR30N60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFR30N60P
Tau Wae IXFR30N60P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 15A ISOPLUS247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9169 pcs Pepa Raraunga IXFR30N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS247™
Raupapa HiPerFET™, PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 166W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS247™ Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3820pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V