IXFQ22N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFQ22N60P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFQ22N60P3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 22A TO3P
Ngā Rauemi: IXFQ22N60P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFQ22N60P3
Tau Wae IXFQ22N60P3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 22A TO3P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39129 pcs Pepa Raraunga IXFQ22N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3P
Raupapa HiPerFET™, Polar3™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 360 mOhm @ 11A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-3P-3, SC-65-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 38nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 22A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-3P I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)