IXFP90N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP90N20X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP90N20X3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua 200V/90A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Ngā Rauemi: IXFP90N20X3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP90N20X3
Tau Wae IXFP90N20X3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga 200V/90A ULTRA JUNCTION X3-CLASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31089 pcs Pepa Raraunga IXFP90N20X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 12.8 mOhm @ 45A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 390W (Tc) Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5420pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 78nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 90A (Tc) 390W (Tc) Through Hole TO-220
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFQ10N80P
IXFQ10N80P
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 800V 10A TO-3P
I roto i te taonga: 31121 pcs
Tikiake: IXFQ10N80P.pdf
RFQ
IXFP8N65X2
IXFP8N65X2
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH
I roto i te taonga: 44402 pcs
Tikiake: IXFP8N65X2.pdf
RFQ
IXFP90N20X3M
IXFP90N20X3M
Whakaahuatanga: 200V/90A ULTRA JUNCTION X3-CLASS