IXFN48N50Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN48N50Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN48N50Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 48A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN48N50Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN48N50Q
Tau Wae IXFN48N50Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 48A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4108 pcs Pepa Raraunga IXFN48N50Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 190nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 48A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)