IXFN44N50Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN44N50Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN44N50Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 44A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN44N50Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN44N50Q
Tau Wae IXFN44N50Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 44A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4365 pcs Pepa Raraunga IXFN44N50Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 190nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 44A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXFN40N90P
IXFN40N90P
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 900V 33A SOT227
I roto i te taonga: 2968 pcs
Tikiake: IXFN40N90P.pdf
RFQ
IXFN44N50
IXFN44N50
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 44A SOT-227B