IXFN39N90
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN39N90 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN39N90
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 900V 39A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN39N90.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN39N90
Tau Wae IXFN39N90 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 900V 39A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2081 pcs Pepa Raraunga IXFN39N90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 694W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9200pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 390nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 900V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 900V 39A (Tc) 694W (Tc) Chassis Mount SOT-227B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 39A (Tc)