IXFN340N06
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN340N06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFN340N06
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 340A SOT-227B
Ngā Rauemi: IXFN340N06.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFN340N06
Tau Wae IXFN340N06 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 340A SOT-227B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2976 pcs Pepa Raraunga IXFN340N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 100A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 700W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 16800pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 600nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 340A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 340A (Tc)