IXFM42N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFM42N20
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua POWER MOSFET TO-3
Ngā Rauemi: IXFM42N20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFM42N20
Tau Wae IXFM42N20 Kaihanga IXYS Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5761 pcs Pepa Raraunga IXFM42N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-204AE
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 21A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Paa / Case TO-204AE
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4400pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 220nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 42A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-204AE I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 42A (Tc)