IXFL44N80
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFL44N80
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 44A ISOPLUS264
Ngā Rauemi: IXFL44N80.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFL44N80
Tau Wae IXFL44N80 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 44A ISOPLUS264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2412 pcs Pepa Raraunga IXFL44N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS264™
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 22A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 550W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS264™ Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 10000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 380nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 44A (Tc) 550W (Tc) Through Hole ISOPLUS264™
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)