IXFJ40N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFJ40N30
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 40A TO-220
Ngā Rauemi: IXFJ40N30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFJ40N30
Tau Wae IXFJ40N30 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 40A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5327 pcs Pepa Raraunga IXFJ40N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3, Short Tab Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 40A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-268
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)