IXFH80N06
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH80N06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFH80N06
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 80A TO-247
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFH80N06
Tau Wae IXFH80N06 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 80A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXFH)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs -
Whakaaetanga Mana (Max) - Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 80A (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)